• Banner

janLiptovský Ján patrí do oblasti Liptova, ležiaceho na území dvoch národných parkov. Z juhu ju obklopujú Nízke Tatry, z juhozápadu Veľká Fatra, zo severu Chočské Vrchy a Západné Tatry. Hotel Poludnica sa nachádza v nadmorskej výške 654 m.n.m. priamo v srdci Liptovského Jána. Táto oblasť patrí medzi najnavštevovanejšie miesta Slovenska a to vďaka kráse okolitej prírody, výskytu minerálnych prameňov, jaskýň, širokej ponuke zimného a letného vyžitia a množstva významných pamiatok zapísaných v zozname UNESCO.

vybavenie

Interiér Hotela Poludnica bol zrekonštruovaný v roku 2015. V jeho novo vytvorenom modernom prostredí ponúka svojim hosťom ubytovanie v dvojposteľových izbách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, či v priestranných apartmánoch. Stravovanie je k dispozícii v hotelovej reštaurácii vo forme raňajok alebo polpenzie. Hoteloví hostia môžu v lete využiť vonkajšiu terasu s grilom, spoločenskú miestnosť s TV, SAT, WIFI, biliard, stolný tenis či detský kútik s hrami. Spoločenská miestnosť je tiež vhodná pre firemné akcie, teambuilding alebo spoločenské udalosti. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii úschovňa bicyklov a lyží a hotelové parkovisko. Hotel je tiež vhodným miestom pre školské výlety, lyžiarske kurzy, školy v prírode alebo iné skupinové akcie.

kvietok

Liptovský Ján a okolie je tým pravým miestom pre aktívny oddych. Ponúka mnoho možností pre cykloturistiku a turistiku rôznej náročnosti, lyžiarske strediská a bežecké lyžiarske trasy. Načerpať nové sily môžete napríklad aj prechádzkami po okolí či návštevou kúpaliska v Liptovskom Jáne, v Tatralandii alebo v Gino Paradise Bešeňová. Ďalšie nápady na vyžitie v okolí nájdete tu: Tipy na výlety

branalyzovanie